Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Riadne voľby do predsedníctva 2021

 

Riadne voľby do predsedníctva OZ Ynet - 2021

Dňom 31. marca 2021 končí funkčné obdobie súčasnému predsedníctvu OZ Ynet. Z tohto dôvodu v súlade so stanovami, predseda OZ Ynet, Samuel Dikant dňa 21.2.2021 na schôdzi predsedníctva vyhlásil termín riadnych volieb do predsedníctva OZ Ynet na 15.-16.3.2021.

Organizačne voľby zabezpečuje volebná komisia, ktorú menuje predsedníctvo. Kandidátom na člena volebnej komisie môže byť ktorýkoľvek člen združenia na základe písomnej žiadosti. Svoje žiadosti o členstvo vo volebnej komisii môžete zasielať podpísané a oskenované na adresu predsedníctva OZ ( Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. ) najneskôr do 28.2.2021 23:59.

Menovaná komisia následne stanoví volebný poriadok, ktorý upravuje spôsob podávania žiadostí na kandidatúru do predsedníctva, spôsob konania volieb a ďalšie organizačné pokyny k voľbám.

Všetky dôležité informácie a termíny k voľbám nájdete na tejto stránke, ktorú budeme priebežne aktualizovať.


Aktualizácia 01.03.2021

Predsedníctvo združenia vymenovalo volebnú komisiu v zložení:

 • Matúš Šugár - menovaný za realizačný tím
 • Júlia Slavkovská - menovaná za realizačný tím
 • Jakub Šíp - menovaný ako člen dozornej rady 
 • Erik Takáč - menovaný z členov združenia
 • Patrícia Huďanová - menovaná z členov združenia

Aktualizácia 4.3.2021

Volebná komisia po svojom prvom zasadnutí zverejňuje volebný poriadok pre riadne voľby do predsedníctva. Zároveň zverejňuje aj zápisnicu zo zasadnutia volebnej komisie. Členovia združenia môžu podať svoju kandidatúru vyplnením, podpísaním a odoslaním prihlášky (podľa vzoru nižšie) na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . (Pozor! Prihláška musí byť odoslaná z emailovej adresy, ktorú má člen uvedenú v portáli) Termín na doručenie kandidatúry je 10.3.2021 23:59 .

Zápisnica zo schôdze volebnej komisie zo dňa 4.3.2021
Volebný poriadok pre riadne voľby do predsedníctva OZ YNET
Prihláška kandidáta do predsedníctva OZ YNET

Aktualizácia 12.03.2021

Volebná komisia po svojom druhom zasadnutí zverejňuje zoznam všetkých platných kandidátov do riadnych volieb do predsedníctva. Zoznam sa nachádza v zápisnici zo zasadnutia volebnej komisie. Zároveň volebná komisia zverejňuje spôsob hlasovania v riadnych voľbách do predsedníctva OZ Ynet nasledovne:

- Od 15.03.2021 0:00:00 bude spustený volebný systém, dostupnný po prihlásení na https://portal.ynet.sk v sekcii Voľby

- Každý oprávnený člen môže zaškrtnúť najviac 5 kandidátov

- Svoj hlas člen potvrdí stlačením tlačidla Hlasovať

- Každý člen oprávnený voliť môže hlasovať v týchto voľbách iba raz

- Volebný systém sa uzavrie 16.03.2021 23:59:59

- V prípade otázok alebo nefunkčnosti volebného systému urýchlene kontaktujte volebnú komisiu na adrese volby[at]ynet.sk 

Zápisnica zo schôdze volebnej komisie zo dňa 11.03.2021

Zoznam kandidátov do riadnych volieb do predsedníctva 2021
1. Roman Horváth
2. Samuel Dikant
3. Andrej Slebodník
4. Adam Podhradský
5. Martina Zvolenská
6. Matúš Kubiš
 

Aktualizácia 20.3.2019

Volebná komisia na svojom poslednom zasadnutí zhodnotila priebeh riadnych volieb a zároveň overila výsledky volieb. Skonštatovala, že voľby boli platné a piati kandidáti s najvyšším počtom hlasov sa stávajú členmi predsedníctva OZ Ynet dňom začiatku platnosti mandátu, ktorý začína plynúť dňom 1.4.2021. Detailné výsledky volieb, ako aj volebnú účasť nájdete v zápisnici zo zasadnutia volebnej komisie nižšie.

Výsledky volieb:

1.    Martina Zvolenská              191 hlasov

2.    Samuel Dikant                    117 hlasov

3.    Adam Podhradský              112 hlasov

4.    Matúš Kubiš                        102 hlasov

5.    Roman Horvát                    95 hlasov

-----------------------------------------------------

6.    Andrej Slebodník                   80 hlasov

Zápisnica zo schôdze volebnej komisie zo dňa 18.03.2021

Volebnej komisii ďakujeme za dohľad nad týmito riadnymi voľbami a zvoleným kandidátom prajeme veľa síl pri vykonávaní mandátu v predsedníctve OZ Ynet.


Oznamy Ynetu

 • Nový žltý stan - Expodom


  Nový žltý stan - Expodom


  V rámci našej organizácie a hlavne v rámci oddelenia PR by sme pre vás chceli pripraviť čo najviac rôznych akcií počas celého zimného aj letného semestra. Ako dobre všetci vieme, letá v Bratislave vedia byť kruté a akákoľvek akcia na priamom slnku vie byť veľmi nepríjemná.

    

  Dlhodobo sme chceli vyskúšať aj nejaké akcie na vonkajšom priestranstve a vďaka spoločnosti Expodom a ich širokej ponuke nožnicových párty stanov, z ktorej jeden vyvolený stan, poputoval darom od Expodomu až k nám! Vďaka tomuto daru, budeme môcť pomaly pretvoriť naše predstavy na úžasné letné akcie v príjemnom tieni – tešíme sa na široké využitie stanu na akciách pre všetkých našich členov! Dúfame, že ho spoločne s vami poriadne zabeháme!

   
 • Riadne voľby do predsedníctva 2023

  V dňoch 14. - 15. marca 2023 budú prebiehať riadne voľby do predsedníctva OZ Ynet. Pre viac informácií si pozrite stránku Voľby.

  Čítať ďalej...  
 • Uzavretie internátov

  Predsedníctvo z dôvodu uzavretia internátov určilo pre mesiac apríl členský príspevok v hodnote 0€.

  Čítať ďalej...  
Copyright © 2016 | Ynet
design by musho