Vyhľadávanie

WiFi

WiFi Ynet

Sieť s názvom Ynet je určená pre všetkých členov OZ Ynet. Pripojiť sa môžete súčasne s jedným notebookom a jedným mobilným zariadením. Registrácia WiFi MAC adries tak ako to bolo v minulosti, už nie je potrebná.

Názov siete (SSID) je Ynet. Pre pripojenie so zariadením podporujúcim 802.11ac štandard môžete využiť sieť s názvom (SSID) Ynet (5G).

Návod ako sa pripojiť nájdete v sekcii Ako sa pripojiť.

Pokrytie

  • ŠD Mladosť
  • ŠD Jura Hronca - Bernolák
  • ŠD Dobrovičova
  • ŠD Belojanis
  • ŠD Mladá Garda
Stiahni si CA Ynet Wi-Fi siete: stiahnuť

 

WiFi Eduroam

Eduroam je celosvetovo rozšírená Wi-Fi sieť, do ktorej sa môžeš pripojiť z ľubovoľného miesta na svete. Nezáleží na tom, či si na internáte, u kamaráta na susednom bloku, v škole alebo v zahraničnej krajine cez projekt ERASMUS. Jednoducho vyplníš prihlasovacie meno a heslo a je to!

Práve Ynet pokryl všetky internáty, na ktorých pôsobí, medzinárodnou Wi-Fi sieťou s názvom Eduroam. Každý študent, ktorý má prihlasovacie údaje na eduroam sa tak vie pripojiť a surfovať po nete.

Aby ste mohli využívať všetky výhody, ktoré vám Wi-fi sieť Eduroam ponúka, musíte zvládnuť prvotné nastavenia tejto siete. Samozrejme Ynet pre vás zhromaždil všetky potrebné informácie a vytvoril obrázkové návody, aby ste s týmito nastaveniami nemali žiadny problém. Všetky ďalšie potrebné informácie nájdete v sekcii  Ako sa pripojiť

 

Rušíme m.ynet.sk

V rámci skvalitňovania služieb od 1.8.2018 zjednodušujeme prihlasovanie do siete Wi-Fi vypnutím prihlasovania cez doménu m.ynet.sk. Už odteraz môžeš všetky svoje zariadenia (notebooky, tablety, telefóny, ...) pripájať s prihlasovacím menom v tvare Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Táto zmena si vyžaduje opätovné nastavenie pripojenia na tvojom zariadení. Súčasne bude možné využívať pripojenie na max. 2 zariadeniach. V prípade otázok napíš mail administrátorom na svojom internáte.

V prípade, že by si chcel zistiť, ako takáto sieť funguje a pomôcť pri jej rozvíjaní a budovaní, neváhaj sa pridať k nám do tímu. 

Copyright © 2016 | Ynet
design by musho