Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Škodlivý kód na Macoch?

Škodlivý kód na Macoch

Chceli by ste vidieť, ako vyzerá najnovší škodlivý kód na Macoch a či sa ich oplatí chrániť?

Poďte sa pozrieť vo štvrtok 6.6. o 10:30 do Esetu. Za približne hodinu vám predstavia alebo vysvetlia niektoré zaujimavé vzorky škodlivého kódu, s ktorým v poslednej dobe prišli do styku. 

Ak sa chcete zúčastniť, napíšte do stredy (5.6.) 15:00 mail na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Pozor! Počet miest je obmedzený. 

Oznamy Ynetu

 • Nový žltý stan - Expodom


  Nový žltý stan - Expodom


  V rámci našej organizácie a hlavne v rámci oddelenia PR by sme pre vás chceli pripraviť čo najviac rôznych akcií počas celého zimného aj letného semestra. Ako dobre všetci vieme, letá v Bratislave vedia byť kruté a akákoľvek akcia na priamom slnku vie byť veľmi nepríjemná.

    

  Dlhodobo sme chceli vyskúšať aj nejaké akcie na vonkajšom priestranstve a vďaka spoločnosti Expodom a ich širokej ponuke nožnicových párty stanov, z ktorej jeden vyvolený stan, poputoval darom od Expodomu až k nám! Vďaka tomuto daru, budeme môcť pomaly pretvoriť naše predstavy na úžasné letné akcie v príjemnom tieni – tešíme sa na široké využitie stanu na akciách pre všetkých našich členov! Dúfame, že ho spoločne s vami poriadne zabeháme!

   
 • Riadne voľby do predsedníctva 2023

  V dňoch 14. - 15. marca 2023 budú prebiehať riadne voľby do predsedníctva OZ Ynet. Pre viac informácií si pozrite stránku Voľby.

  Čítať ďalej...  
 • Uzavretie internátov

  Predsedníctvo z dôvodu uzavretia internátov určilo pre mesiac apríl členský príspevok v hodnote 0€.

  Čítať ďalej...  
Copyright © 2016 | Ynet
design by musho