Vinaora Nivo Slider

Mimoriadne valné zhromaždenie 2017

Mimoriadne valné zhromaždenie 2017

Vážení členovia,

pozývame vás na valné zhromaždenie členov občianskeho združenia Ynet, ktoré sa uskutoční dňa 30. marca 2017 (štvrtok) o 19:30 vo veľkej sále UPC na internáte Ľudovíta Štúra (pre všetky členov).

Nakoľko Valné zhromaždenie OZ Sieť ChemNet dňa 7.3.2017 schválilo zlúčenie OZ Sieť ChemNet s nástupníckym občianskym združením Ynet, teraz je potrebné, aby Valné zhromaždenie OZ Ynet schválilo zlúčenie OZ Sieť ChemNet s nástupníckym OZ Ynet.

Bližšie informácie o programe a organizácii valného zhromaždenia nájdete na stránke https://vz.ynet.sk/

Ak sa nemôžete zúčastniť, poverte svojho kamaráta, alebo svojho administrátora tu: https://vz.ynet.sk/pov/ (poverovaci systém bude čoskoro spustený).

FB event: https://www.facebook.com/events/1817954958416581/

Oznamy Ynetu

 • Nový žltý stan - Expodom


  Nový žltý stan - Expodom


  V rámci našej organizácie a hlavne v rámci oddelenia PR by sme pre vás chceli pripraviť čo najviac rôznych akcií počas celého zimného aj letného semestra. Ako dobre všetci vieme, letá v Bratislave vedia byť kruté a akákoľvek akcia na priamom slnku vie byť veľmi nepríjemná.

    

  Dlhodobo sme chceli vyskúšať aj nejaké akcie na vonkajšom priestranstve a vďaka spoločnosti Expodom a ich širokej ponuke nožnicových párty stanov, z ktorej jeden vyvolený stan, poputoval darom od Expodomu až k nám! Vďaka tomuto daru, budeme môcť pomaly pretvoriť naše predstavy na úžasné letné akcie v príjemnom tieni – tešíme sa na široké využitie stanu na akciách pre všetkých našich členov! Dúfame, že ho spoločne s vami poriadne zabeháme!

   
 • Riadne voľby do predsedníctva 2023

  V dňoch 14. - 15. marca 2023 budú prebiehať riadne voľby do predsedníctva OZ Ynet. Pre viac informácií si pozrite stránku Voľby.

  Čítať ďalej...  
 • Uzavretie internátov

  Predsedníctvo z dôvodu uzavretia internátov určilo pre mesiac apríl členský príspevok v hodnote 0€.

  Čítať ďalej...  
Copyright © 2016 | Ynet
design by musho