Vinaora Nivo Slider

Oznámenie o výberovom konaní

Predseda OZ Ynet, Roman Danko vyhlasuje ku dňu 15.01.2019 výberové konanie na nákup sieťových prvkov určených na modernizáciu počítačovej siete. Cenové ponuky do výberového konania je možné predkladať do 22.01.2019 23:59 odoslaním na emailovú adresu predsedníctva ( Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. ) alebo písomne do poštovej schránky združenia - Ynet, Staré grunty 53, 841 04 Bratislava 4 (schránka bude vybraná po skončení predkladania ponúk).

Predmetom výberového konania je nákup minimálne 30 ks prístupových prepínačov Juniper EX3400-48T alebo Cisco Catalyst C2960X-48TD-L spĺňajúcich po riadnom otestovaní kritériá, ktoré boli stanovené členmi skupiny Network a členmi realizačného tímu. Taktiež predmetom výberového konania je nákup minimálne 6 ks prepínačov Juniper EX3400-48P alebo Cisco Catalyst C2960X-FPD-L (určených pre potreby pripojenia bezdrôtových prístupových bodov). 

Podmienky a rozhodovacie kritériá, ktorými sa riadili členovia skupiny Network a členovia realizačného tímu pri výbere týchto konkrétnych zariadená sú popísané v prílohe nižšie.


Technické požiadavky a rozhodovancie kritériá členov skupiny Network a členov realizačného tímu pri výbere a testovaní zariadení a posudzovaní jednotlivých ponúk

Oznamy Ynetu

 • Nový žltý stan - Expodom


  Nový žltý stan - Expodom


  V rámci našej organizácie a hlavne v rámci oddelenia PR by sme pre vás chceli pripraviť čo najviac rôznych akcií počas celého zimného aj letného semestra. Ako dobre všetci vieme, letá v Bratislave vedia byť kruté a akákoľvek akcia na priamom slnku vie byť veľmi nepríjemná.

    

  Dlhodobo sme chceli vyskúšať aj nejaké akcie na vonkajšom priestranstve a vďaka spoločnosti Expodom a ich širokej ponuke nožnicových párty stanov, z ktorej jeden vyvolený stan, poputoval darom od Expodomu až k nám! Vďaka tomuto daru, budeme môcť pomaly pretvoriť naše predstavy na úžasné letné akcie v príjemnom tieni – tešíme sa na široké využitie stanu na akciách pre všetkých našich členov! Dúfame, že ho spoločne s vami poriadne zabeháme!

   
 • Riadne voľby do predsedníctva 2023

  V dňoch 14. - 15. marca 2023 budú prebiehať riadne voľby do predsedníctva OZ Ynet. Pre viac informácií si pozrite stránku Voľby.

  Čítať ďalej...  
 • Uzavretie internátov

  Predsedníctvo z dôvodu uzavretia internátov určilo pre mesiac apríl členský príspevok v hodnote 0€.

  Čítať ďalej...  
Copyright © 2016 | Ynet
design by musho