Vinaora Nivo Slider

Doplnkové voľby do predsedníctva 2020

 

Doplnkové voľby do predsedníctva OZ Ynet - 2020

Dňom 21. septembra 2020 ukončili svoju činnosť v predsedníctve OZ Ynet a vzdali sa svojho mandátu Kristína Sokolová a Erik Pribula. Z tohto dôvodu v súlade so stanovami predseda OZ Ynet Samuel Dikant dňa 4.10.2020  vyhlásil termín doplnkových volieb do predsedníctva OZ Ynet na 30.-31.10.2020.

Organizačne voľby zabezpečuje volebná komisia, ktorú menuje predsedníctvo. Kandidátom na člena volebnej komisie môže byť ktorýkoľvek člen združenia na základe písomnej žiadosti. Svoje žiadosti o členstvo vo volebnej komisii môžete zaslať poštou, osobne doručiť do poštovej schránky združenia alebo hociktorému členovi predsedníctva najneskôr do 14.10.2020. Rovnako môžete poslať podpísanú a naskenovanú žiadosť elektronicky, zaslaním na emailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Menovaná komisia následne schváli volebný poriadok, ktorý upravuje spôsob podávania žiadostí na kandidatúru do predsedníctva, spôsob konania volieb a ďalšie organizačné pokyny k voľbám.

Všetky dôležité informácie a termíny k voľbám nájdete na https://ynet.sk/volby

Aktualizácia 15.10.2020

Predsedníctvo združenia vymenovalo volebnú komisiu v zložení:

 • Matúš Šugár - menovaný za realizačný tím
 • Juraj Bánó - menovaný za realizačný tím
 • Juraj Stekla - menovaný ako člen dozornej rady 
 • Erik Takáč - menovaný z členov združenia
 • Júlia Slavkovská - menovaná z členov združenia

 Aktualizácia 20.10.2020

Volebná komisia po svojom prvom zasadnutí zverejňuje volebný poriadok pre doplnkové voľby do predsedníctva. Zároveň zverejňuje aj zápisnicu zo zasadnutia volebnej komisie. Členovia združenia môžu podať svoju kandidatúru vyplnením, podpísaním a odoslaním prihlášky (podľa vzoru nižšie) na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . (Pozor! Prihláška musí byť odoslaná z emailovej adresy, ktorú má člen uvedenú v portáli) Termín na doručenie kandidatúry je 25.10.2020 23:59 .

Zápisnica zo schôdze volebnej komisie zo dňa 16.10.2020
Volebný poriadok pre doplnkové voľby do predsedníctva OZ YNET
Prihláška kandidáta do predsedníctva OZ YNET
 

Aktualizácia 26.10.2020

Volebná komisia po svojom druhom zasadnutí zverejňuje zoznam všetkých platných kandidátov do doplnkových volieb do predsedníctva. Zoznam sa nachádza v zápisnici zo zasadnutia volebnej komisie. Zároveň volebná komisia zverejňuje spôsob hlasovania v doplnkových voľbách do predsedníctva OZ Ynet nasledovne:

- Od 30.10.2020 0:00:00 bude spustený volebný systém, dostupnný po prihlásení na https://portal.ynet.sk v sekcii Voľby

- Každý oprávnený člen môže zaškrtnúť najviac 2 kandidátov

- Svoj hlas člen potvrdí stlačením tlačidla Hlasovať

- Každý člen oprávnený voliť môže hlasovať v týchto voľbách iba raz

- Volebný systém sa uzavrie 31.10.2020 23:59:59

- V prípade otázok alebo nefunkčnosti volebného systému urýchlene kontaktujte volebnú komisiu na adrese volebna.komisia[at]ynet.sk 

Zápisnica zo schôdze volebnej komisie zo dňa 26.10.2020
Zoznam kandidátov do doplnkových volieb do predsedníctva OZ Ynet
 

Aktualizácia 2.11.2020

Volebná komisia na svojom poslednom zasadnutí zhodnotila priebeh doplnkových volieb a zároveň overila výsledky volieb. Skonštatovala, že doplnkové voľby boli platné a obaja kandidáti sa stávajú členmi predsedníctva OZ Ynet dňom začiatku platnosti mandátu, ktorý volebná komisia stanovila na 5.11.2020. Detailné výsledky volieb, ako aj volebnú účasť nájdete v zápisnici zo zasadnutia volebnej komisie nižšie.

Zápisnica zo schôdze volebnej komisie zo dňa 2.11.2020

Volebnej komisii ďakujeme za dohľad nad týmito doplnkovými voľbami a zvoleným kandidátom prajeme veľa síl pri vykonávaní mandátu v predsedníctve OZ Ynet.

Oznamy Ynetu

 • Nový žltý stan - Expodom


  Nový žltý stan - Expodom


  V rámci našej organizácie a hlavne v rámci oddelenia PR by sme pre vás chceli pripraviť čo najviac rôznych akcií počas celého zimného aj letného semestra. Ako dobre všetci vieme, letá v Bratislave vedia byť kruté a akákoľvek akcia na priamom slnku vie byť veľmi nepríjemná.

    

  Dlhodobo sme chceli vyskúšať aj nejaké akcie na vonkajšom priestranstve a vďaka spoločnosti Expodom a ich širokej ponuke nožnicových párty stanov, z ktorej jeden vyvolený stan, poputoval darom od Expodomu až k nám! Vďaka tomuto daru, budeme môcť pomaly pretvoriť naše predstavy na úžasné letné akcie v príjemnom tieni – tešíme sa na široké využitie stanu na akciách pre všetkých našich členov! Dúfame, že ho spoločne s vami poriadne zabeháme!

   
 • Riadne voľby do predsedníctva 2023

  V dňoch 14. - 15. marca 2023 budú prebiehať riadne voľby do predsedníctva OZ Ynet. Pre viac informácií si pozrite stránku Voľby.

  Čítať ďalej...  
 • Uzavretie internátov

  Predsedníctvo z dôvodu uzavretia internátov určilo pre mesiac apríl členský príspevok v hodnote 0€.

  Čítať ďalej...  
Copyright © 2016 | Ynet
design by musho