Vyhľadávanie

Dôležité dátumy

Počas víkendu 22. - 24. februára budeme ťahať novú kabeláž na bloku B3 na Mladosti. Začíname už v piatok a do nedele by sme mali natiahnuť kabeláž a pripojiť väčšinu izieb. Od pondelku do stredy budeme dokončovať izby, do ktorých sa nedostaneme počas víkendu. Umožnite nám prístup na vaše izby, ak bývate na B3 prosím. Ak máte záujem pomôcť, treba sa na konkrétny čas prihlásiť na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

3. marca pripravujeme pokračovanie rekonštrukcie študovní na bloku C na Mladosti. Aj tu sa môžete zapojiť a prispieť svojou robotou ku kvalitnejšiemu štúdiu na našich internátoch. Začíname o 14:00 poobede a pokračujeme až do večera. Prihlásiť sa môžete na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Keď prídete pomôcť na niektorú rekonštrukciu, okrem skúseností, ktoré v škole nenazbierate, môžete dostať členské v Ynete zadarmo. Už po 20 odrobených hodinách môžete mať pol roka pokoj od platenia, po 40 hodinách celý rok. Ak je niekto makač a odrobí viac, vieme sa dohodnúť aj na dlhšej dobe (kým vám nevyhodia zo školy a podobné termíny). 

Našim cieľom nie je len makať, ale aj vzdelávať vás a preto chystáme zopár vzdelávacích aktivít. 27. februára bude v UPeCe ďalšia prednáška projektu How-Know o komunikácií a medziľudských vzťahoch. Jednu podobnú sme už mali, môžete si ju pozrieť zo záznamu, ale ak ju náhodou aj neuvidíte, nestratíte sa. 

16. marca pripravujeme workshopovú konferenciu Kôlnička. Máme pripravených 6 workshopov, na ktoré sa môžete prihlásiť a reálne si vyskúšať ako veci fungujú. Na 4 workshopy je už spustená registrácia, na ďalšie dva ju spustíme čoskoro. Odporúčame sledovať web kolnicka.how-know.sk a facebook How-Know

Si makač a bez problémov potiahneš blok novou kabelážou? Tak dojdi do Ynetu.

makač

 

 

 

Copyright © 2016 | Ynet
design by musho