Vyhľadávanie

MTA a MOS certifikáty už dnes a zadarmo!

 

Určite mnohí z Vás premýšľajú aj v tomto semestri ako sa zdokonaliť, poprípade ako sa stať do budúcna pre zamestnávateľa zaujímavejším. Získaj certifikát od Microsoftu, ktorý akceptuje až 90% zamestnávateľov! V NetLabe dostaneš možnosť obdržať certifikát MTA (Microsoft Technology Associate) zadarmo v týchto oblastiach:
MTA
    MTA IT infrastructure track
    MTA database track
    MTA development trackDokopy až 70 certifikátov MTA čaká na záujemcov, ktorí sa môžu prihlásiť prostredníctvom formulára: MTA.

Ynet Ti ponúka možnosť taktiež bezplatne sa prihlásiť na certifikačné testovanie schopností práce s balíkom Microsoft Office (certifikát MOS - Microsoft Office Specialist). Máme k dispozícii až 100 týchto osvedčení a čakajú na študentov, ktorí sa zodpovedne pripravia na test a nerobí im problém orientovať sa vo Worde, Excely alebo napríklad v PowerPointe. Na každý z programov existuje samostatný certifikát.

MOS

Prihlásiť sa môžete tu: MOS.

Každý študent má nárok na 1 free voucher na získanie jedného z certifikátov - MTA alebo MOS :)

Konkrétne termíny skúšok zverejníme po zaregistrovaní dostatočného počtu záujemcov.

Certifikáty MTA a MOS vám prinášame v spolupráci s organizáciou Aptech Europe.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Copyright © 2016 | Ynet
design by musho