Vinaora Nivo Slider

Odstúpenie od kandidatúry do predsedníctva OZ Ynet

 

Odstúpenie člena od kandidatúry do predsedníctva OZ Ynet

Dňa 1. apríla 2017 sa mal začal mandát novému predsedníctvu OZ Ynet zvolenému vo voľbách, ktoré sa konali dňa 14.3. - 16.3.2015, v zložení: Miroslava Dobroňová, Roman Danko, Matej Guráň, Adam Podhradský, Tomáš Breuer.

 Vzhľadom na to, že člen realizačného tímu a bývalého ako aj novozvoleného predsednícvta Tomáš Breuer sa rozhodol zrušiť svoju kandidatúru v období, ktoré je určené na rozhodnutie člena a možnosť zrušenia svojej kandidatúry do predsedníctva, nie je nevyhnutné vyhlasovať doplnkové voľby a jeho pozíciu preberie kandidát s najvyšším počtom hlasov, ktorý sa umiestnil v hlasovaní za ním. Toto miesto prevezme člen realizačného tímu Jakub Chalachán.

 Nové predsedníctvo je teda v zložení Miroslava Dobroňová, Roman Danko (predseda), Matej Guráň (podpreseda), Adam Podhradský a Jakub Chalachán.

Gratulujeme novozvolenému predsednictvu a prajeme im veľa úspechov a síl do ich budúcej práce.

Oznamy Ynetu

 • Nový žltý stan - Expodom


  Nový žltý stan - Expodom


  V rámci našej organizácie a hlavne v rámci oddelenia PR by sme pre vás chceli pripraviť čo najviac rôznych akcií počas celého zimného aj letného semestra. Ako dobre všetci vieme, letá v Bratislave vedia byť kruté a akákoľvek akcia na priamom slnku vie byť veľmi nepríjemná.

    

  Dlhodobo sme chceli vyskúšať aj nejaké akcie na vonkajšom priestranstve a vďaka spoločnosti Expodom a ich širokej ponuke nožnicových párty stanov, z ktorej jeden vyvolený stan, poputoval darom od Expodomu až k nám! Vďaka tomuto daru, budeme môcť pomaly pretvoriť naše predstavy na úžasné letné akcie v príjemnom tieni – tešíme sa na široké využitie stanu na akciách pre všetkých našich členov! Dúfame, že ho spoločne s vami poriadne zabeháme!

   
 • Riadne voľby do predsedníctva 2023

  V dňoch 14. - 15. marca 2023 budú prebiehať riadne voľby do predsedníctva OZ Ynet. Pre viac informácií si pozrite stránku Voľby.

  Čítať ďalej...  
 • Uzavretie internátov

  Predsedníctvo z dôvodu uzavretia internátov určilo pre mesiac apríl členský príspevok v hodnote 0€.

  Čítať ďalej...  
Copyright © 2016 | Ynet
design by musho