Vrátenie členských príspevkov

V prípade, že ste zaplatili členské príspevky na viacero mesiacov dopredu (najčastejšia je situácia, že člen zaplatí v septembri na 10 mesiacov) a kvôli neočakávaným udalostiam už nemôžete alebo nechcete byť ďalej členom Ynetu, môžete požiadať o vrátenie zostávajúcich členských príspevkov.

Žiadosť o vrátenie členských príspevkov

Pre vrátenie členského je potrebné doručiť nám vlastnoručne podpísanú písomnú žiadosť. Žiadosť môžte zaslať poštou na našu adresu, alebo vhodiť do našej schránky na C-D vrátnici na ŠD Mladosť, resspektíve je možnosť ju odoslať elektronicky na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . V žiadosti je potrebné uvieť výšku vrátenej sumy, vaše identifikačné údaje a číslo účtu, na ktorú máme vrátenú sumu zaslať.

Vzor žiadosti si môžte stiahnuť tu: vzor žiadosti

Výška vrátenej sumy

Členské sa vracia od najbližšieho nezačatého mesiaca, pričom sa neráta bonus, ktorý ste dostali za platbu na viacero mesiacov.

Uvediem pár príkladov:

  • Je január a máte zaplatené členské do konca januára. Zaplatíte 6,70 na február, ale rozmyslíte si to a chcete členské späť. Ak podáte žiadosť do konca januára, členské vám vrátime. Ak podáte žiadosť až vo februári, už vám nič nemôžme vrátiť.
  • V septembri ste zaplatili platbu 46,90 € na 10 mesiacov. Vy ste zaplatili na 7 mesiacov, Ynet vám dá bonus na 3 mesiace.
    • Ak podáte žiadosť o vrátenie členského v septembri, vrátime vám členské za okóber a ďalších 5 mesiacov, spolu 6 mesiacov, čiže 40,20 €
    • Ak podáte žiadosť o vrátenie členského v decembri, vrátime vám členské za január a ďalších 2 mesiacov, spolu 3 mesiace, čiže 20,10 €
    • Ak podáte žiadosť o vrátenie členského vo februári, vrátime vám členské za marec (6,70€), na ďalšie mesiace by ste už využívali bonus od Ynetu
    • Ak podáte žiadosť o vrátenie členského v marci, nevrátime vám žiadne členské, na ďalšie mesiace by ste už využívali bonus od Ynetu

Kedy ste platili, koľko mesiacov máte zaplatených vy, a na koľko mesiacov vám dal bonus Ynet si môžte pozrieť na stránke portal.ynet.sk.

V prípade ďalších otázok sa obráťte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Copyright © 2016 | Ynet
design by musho